2014/10/19

Közde türk kahvesi keyfi


Hafta sonu gezmemiz esnasında yağmur yağıyınca karşımıza çıkan "Eminönü Közde Kahve" adlı bir kafeye sığındık. Dekorasyonu çok hoş bir yer, dışarda minik masa ve sandalyeleri olan bu şirin mekanın, 2.katı da klasik dekora sahip, tam da türk kahvesi içmek için ideal bir ortam. Nargile ikramları da var. Gerçi benim spor giyimim ve takılarım ile biraz zıt görüntüler ortaya çıksada, paylaşmadan geçemedim.

Това прекрасно кафене ни стана убежище по време на разходката ни в Истанбул, след поройния дъжд. Кафенето много ми хареса, има страхотна декорация с класически Османски стил, който идеално пасва с традиционната напитка турско кафе.
 

4 comments:

 1. ohhhh mis gibi :) türk kahvesi bağımlısı birine bu kareleri göstermen hiç iyi olmadı :) afiyet bal şeker olsun canım :) bu arada gözlerin ne güzel öyle, maşallah :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Sorma canım bende türk kahvesi aşığıyım :) Teşekkür ederim, senin gören gözlerin güzel canım...

   Delete
 2. Yapma bunu Sezen yapma bunu:) Günde kaç fincan kahve tükettiğini bilmeyen biri olarak birazdan bir fincan daha içeceğim bu fotoğraflardan sonra. Demir eksikliğinden kansızlıktan filan gitmem umarım:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ah canım bende çok severim kahveyi, hele bu ara türk kahvesini abartmaya başlamıştım ki çarpıntılar ortaya çıkınca günde en fazla 2 fincana sabitledim. Yani ben birde evde türk kahvesini duble fincanla içiyorum :) Demir kalsiyum eksikliği için artık dışardan takviye yapıcaz canım başka çözüm göremiyorum :)

   Delete

Back to Top