2014/07/31

Enjoy summer.


Biz yetişkinler çocukları örnek almalıyız, her daim olmasada bazı zamanlar en azından çocuklar gibi olmak gerekiyor. Örneğin eğlenirken ve gülerken :) Bu yaz (bana her yaz olduğu gibi) yine çok eğlenceli geçiyor, bana deniz ve havuz verin ben mutlu olurum! Umarım sizin de yazınız güzel geçiyordur. Çünkü benim Bodrum tatilimden sonra yıllık iznim yaklaşıyor ve Bulgaristan'a ışınlanıyorum :)

Трябва да вземем пример от децата, ако не винаги то в повечето случаи ние възрастните трябва да сме като тях. Поне като се забавляваме и смеем. И това лято е много забавно, дайте ми море и басейн аз винаги ще им се радвам на макс :) Надявам се и при вас да е весело. Защото, след почивката ми в Бодрум, наближава и отпускът ми, за което много се радвам и чакам с нетърпение да ходя в България :)
 

1 comment:

 1. Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı ilk tur dahilinde düzenliyoruz. Siz de başvurun. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
  İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,
  Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
  Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
  Tel: +90212 330 9707


  ReplyDelete

Back to Top